آموزش وردپرس
خانه > مطلب > تفاوت پنیر لیقوان و تبریز

تفاوت پنیر لیقوان و تبریز

با گسترش صنعت بسته بندی و عرضه پنیر لیقوان در بسته بندی های یکبار مصرف امکان تست پنیر لیقوان در هنگام خرید، ناممکن شده است بنابراین باید دنبال علایمی ظاهری که نشان دهنده کیفیت و اصالت پنیر داخل بسته بندی باشیم  تا بتوانیم پنیر لیقوان اصل را با پنیر لیقوان تبریز تشخیص دهیم.

عوامل  مختلفی میتوانند  نشان دهنده اصالت پنیر لیقوان باشند. به دو مورد از اصلی ترین تفاوت پنیر لیقوان و تبریز اشاره میکنیم، چنانچه هر یک از این موارد را بر روی ظاهر بسته بندی مشاهده نکردید به کیفیت محصول شک کنید و دنبال خرید از جای دیگری باشید.

الف.آدرس درج شده بر روی محصول

کیفیت بالای پنیر لیقوان اصل وابسته به عوامل مختلفی از جمله بهداشت هنگام دوشیدن، رژیم غذایی دام و مهمتر از همه بافت گیاهی چراگاههای کوهستان لیقوان و همچنین خلوص بالای آب آشامیدنی روستای لیقوان است که در روند تولید پنیر در این منطقه استفاده میشود

تجربه پنیرسازان لیقوانی نشان دهنده این موضوع هست که شیر حاصل از دام های این منطقه که در آب و هوای لیقوان تبدیل به پنیر میشوند کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به سایر پنیرها دارند.

پس بنابراین چنانچه آدرس کارخانه درج شده بر روی محصول به خود روستای لیقوان ختم شود میتواند دلیل بر کیفیت بالای محصول باشد.

ب.نشان سیب سلامت پنیر لیقوان:

 سازمان غذا و دارو به عنوان تنها متولی نظارت بر تولید مواد غذایی و دارویی به کلیه واحد های تولید و بسته بندی مواد غذایی و دارویی بهداشتی تحت نظارت شناسه ای را صادر میکند.

اخذ این شناسه نیاز به طی پروسه ای است که تضمین میکند محصول تولید شده در محیطی کاملا بهداشتی طی یک روند اصولی و بهداشتی و با استفاده از تجهیزات و مواد اولیه مورد تایید سازمان غذا و دارو ، تولید شده است.                     ارتباط با ما

شناسه صادر شده از طرف این سازمان بایست در کنار نشان این سازمان در روی محصول درج گردد. هرگونه کد های درج شده بغیر از این نشان بر روی پنیر لیقوان ، گویای جعلی و تقلبی بودن کد و همچنین محصول را دارد.

 کارگاه تولید پنیر گوسفندی یونس ناصح لیقوان با برند تجاری فاخر لبن  (واقع در روستای لیقوان ، خیابان امام ، کوی منظریه، پلاک ۳۶۶) کلیه فعالیت های خود را زیر نظر سازمان غذا و دارو  انجام میدهد.

این شرکت توانسته است  پروانه های بهره برداری ،تاسیس و ساخت را از این سازمان دریافت کند

محصول نهایی مجموعه بصورت مستمر در آزمایشگاه های غذا و داروی استان مورد تست قرار میگیرد.

پنیر لیقوان تقلبی

 

{count}کل امتیاز ها {best}از{score}

Visits: 4013

یک دیدگاه

  1. سلام ووقت بخیر
    من برای پخش کردن جنس لازم دارم میشه در تبریز آدرس جایی که پنیر دارین رو بدین تا به کیفیت وطعم اون نگاه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زناشویی